GTW FUTSAL TEAM - strona nieoficjalna

Rusza nabó do zespołu Seniorek GTW

• autor: GTWGliwice, 2014-02-25 16:34

„GTW TEAM” poszukuje zawodniczek! Zapisz się w sportowej historii miasta!!!

Dwadzieścia lat temu (1993 / 1994), zawodniczki z Gliwic sięgnęły po Mistrzostwo Polski w Piłce Nożnej Kobiet. Drużyna pod nazwą Piastunki Gliwice nie miała wtedy sobie równych w całym kraju. Od tego czasu futbol na dużym boisku, w kobiecym wydaniu zanikł, a przecież Gliwice dostarczały także zawodniczek do kadry województwa i Polski.

Od ponad roku sekcja piłki nożnej kobiet rocznik 2000 trenuje pod okiem trenera Dariusza Opoki biorąc udział w turniejach. Przygotowuje się do startu w mistrzostwach Polski w Futsalu oraz do rozgrywek ligowych w sezonie 2014/2015. To był pierwszy krok -  powołać drużynę młodzieżową – mówi trener Opoka. Teraz czeka nas następny. Ogłaszamy nabór do kadry seniorek! Mam nadzieję, że już od września zagramy w lidze, i że pojawi się dużo zawodniczek, które chcą grać w piłkę i powoli podnosić swoje umiejętności oraz awansować jak najwyżej w piłce kobiecej.

Treningi naborowe odbywać się będą w każdy wtorek o godzinie 19:00  (ORLIK, ul. Jasna 31 w Gliwicach).

Kontakt i informacje: Dariusz Opoka – 500 170 516, darekopoka@poczta.fm oraz www.gtwgliwice.pl.

Autor: Treść:pozostało znaków: